(044) 537-1589

 ГОЛОВНА  БУДІВНИЦТВО  БУДЛIЦЕНЗIЯ  ОХОРОНА ПРАЦІ  САНЕПІДНАГЛЯД  ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА  ПЕРСОНАЛЬНИЙ  ПОШУК
 

Нормативна база «НОРМАТИВ™ PRO»

 

Нормативна база бібліотеки «НОРМАТИВ™ PRO» містить у собі документи будівельної галузі в цілому, документи промисловості будівельніх матеріалів, проектування, технологій будівніцтва, ціноутворення, якості. Включає нормативи з багатьох іншіх пітань, що пов'язані з будівництвом, охороною праці, санітарно-епідеміологічним наглядом та пожежною безпекою. З переліку документів - закони, державні норми, в тому числі ДБН та СНіП, ДСН, САНПіН, НАОП, НАПБ, стандарти, включаючи будівельні ДСТУ Б, відомчи стандарти та діючі радянські ГОСТ та ОСТ, відомчі норми та норми проектування (ВСН, ВНТП), керівні документи, посібники та багато інших нормативних документів.

 

Також нормативна база містить найповнішу підбірку кошторисних нормативних документів: ресурсні елементні кошторисні норми, відомчі кошторисні норми, збірники цін, документи з ціноутворення тощо. Окремо структуровані накази Мінрегіонбуду за декілька останніх років, листи, рішення науково-технічної ради, офіційні роз'яснення. Підбірка наказів, листів та роз'яснень Держпромгірнагляду, МНС та МОЗ.

 

До нормативної бази додані нормативні документи інших міністерств та установ, що співпадають з тематикою розділу та сприяють найповнішому розкриттю питання. Це деякі документи з охорони праці, державні стандарти на будівелну продукцію та засоби виробництва, роз'яснення інших установ, відомчі нормативні документи тощо.

 

Нормативна база структурована кількома авторськими класифікаторами з урахуванням вимог ДБН А.1.1-1-93 (та його додатку "Схема класифікації нормативних документів України в галузі будівництва"), Державного класифікатора "Український класифікатор нормативних документів" ДК 009:2005 (ДК 009-96), Державного реєстру нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки. (Реєстру НАПБ), Положення про Державний реєстр нормативно-правових актів з питань охорони праці та самого Реестру НПАОП, офіційних щорічних переліків чиних нормативних документів у галузі будівництва. Розробка структуризацій для «НОРМАТИВ™ PRO» була проведена таким чином, щоб можна було найбільш самодостатньо та грамотно представити нормативами кожен окремий напрямок діяльності.

 

Кожний документ з бази «НОРМАТИВ™ PRO» містить розширену інформацію. Публікується "все що є" про документ, включаючи прийняття, затвердження, історію, коментарі, зміни, відміни, перехресні посилання на документи та з документів, інформація про наявність в офіційних переліках та реєстрах, посилання на документи які заміняє тощо. Всі зміни статусу документа (відміни, зміни) або інформації про нього постійно відслідковується та відображається в нормативній базі. Також проводяться постійні роботи з відслідковування появи нових нормативних документів та додання їх до бази.

 

Потрібно детальніше звернути увагу на частоту та високу якість оновлень нормативної бази. "Оновлення" - це не доставка оновлень в розумінні цього слова, а синхронізація нормативної бази через інтернет. Кожний день додаються нові документи і вони доступні для роботи користувача одразу. Хоча, для тих користувачів, що не мають інтернет, передбачене оновлення на компакт дисках.

 

Нормативна база «НОРМАТИВ™ PRO» нараховує біля двох десятків тисяч документів. Точну цифру вираховувати не має сенсу, тому що це абсолютно "віртуальний" параметр, який нічого не показує. Рахувати кількість по файлах або позиціях бази даних некоректно та не відображає реальної ситуації. Для потреб статистики загальну кількість документів можна дуже значно завищити штучно. Але, навіть без штучного завищення статистики, «НОРМАТИВ™ PRO» містить найбільшу в Україні кількість діючих нормативів з будівництва, охорони праці, санітарно-епідеміологічного нагляду, пожежній безпеці відповідно.

 

Норматина база «НОРМАТИВ™ PRO» є ліцензійним продуктом. Авторськи права на "База даних нормативної законодавчої та довідкової документації у сфері будівництва" офіційно підтверджені державним авторським свідоцтвом. Також підтверджені авторські права на нормативні бази з охорони праці, пожежної безпеки, санітарно-епідеміологічного нагляду та на програмне забезпечення «НОРМАТИВ™ PRO».

  

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Copyright © 2006-2017 НВО "Норматив". All rights reserved.