(044) 537-1589

 ГОЛОВНА  БУДІВНИЦТВО  БУДЛIЦЕНЗIЯ  ОХОРОНА ПРАЦІ  САНЕПІДНАГЛЯД  ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА  ПЕРСОНАЛЬНИЙ  ПОШУК
 

 

Використання професійної нормативно-правової бібліотеки «Норматив pro» рекомендовано листом Міністерства будівництва, архітектури і житлово-комунального господарства України №11/9-500 від 28.04.2007
 
На «Норматив pro» отриманий позитивний висновок від секції з питань технічного регулювання у будівництві науково-технічної ради Мінбуду.

 

 

«База даних нормативної, законодавчої і довідкової документації у сфері будівництва» є зареєстрованим об'єктом авторського права.

 

 

Розділ «Будліцензія»

«Норматив pro - будліцензія» є "полегшеною" версією модуля «Будівництво». Версія має значно меншу вартість і призначена для пред'явлення нормативної бази при оформленні будівельний-проектної ліцензії. Підбірка документів складена відповідно до останнього опублікованого Мінрегионстроєм офіційним переліком документів що діють в будівництві.

 

Ця версія є достатньою для підприємств та приватних підприємців, які займаються окремими видами будівельної діяльності, які підлягають ліцензуванню. Не дивлячись на спеціалізацію, версія «Норматив pro - будліцензія» є найповнішою в Україні підбіркою нормативних документів, офіційно визнаних "діючими" Міністерством регіонального розвітку та будівництва України.

 

Як альтернатива версії «Норматив pro - будліцензія», запропонована повна професійна версія будівельних документів «Норматив pro - будівництво», яка додатково містить значний ряд необхідних для роботи стандартів, норм, листів, наказів, санітарних і протипожежних документів, документів по охороні праці і т.п., що не увійшли до офіційного переліку тих, що діють в будівництві.

 

Оновлення і мережева версія для розділу «Норматив pro - будліцензія» не передбачені.

 

 

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Copyright © 2006-2017 НВО "Норматив". All rights reserved.