(044) 537-1589

 ГОЛОВНА  БУДІВНИЦТВО  БУДЛIЦЕНЗIЯ  ОХОРОНА ПРАЦІ  САНЕПІДНАГЛЯД  ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА  ПЕРСОНАЛЬНИЙ  ПОШУК

 

 

«База даних нормативної, законодавчої і довідкової документації з пожежної безпеки» є зареєстрованим об'єктом авторського права.

 

 

 

Розділ «Пожежна безпека»

Нормативна база розділу «Пожежна безпека» бібліотеки «Норматив pro» є найбільш повним зібранням нормативних документів, що діють в Україні та мають відношення до питань пожежної безпеки.

 

У переліку документів - закони, державні акти та нормативи, в тому числі НАПБ, деякі документи з охорони праці (НАОП), стандарти, включаючи діючі радянські ГОСТ і ОСТ, міждержавні стандарти, офіційні та довідкові роз'яснення, листи, накази тощо.

 

До нормативної бази включені нормативні документи інших міністерств та установ, що суміжні з тематикою розділу та необхідні для найповнішого розкриттю теми. Нормативна база структурована орігінальними авторськіми класифікатороми з урахуванням вимог та структури «Державного реєстру нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки. (Реєстру НАПБ)»

 

Кожний документ з бази «Норматив pro» крім тексту, містить розширену інформацію. Публікуються всі відомости про документ, включаючи реквізіти прийняття, затвердження, історію, коментарі, зміни, відміни, перехресні посилання на документи та з них, інформація про наявність в офіційних переліках та реєстрах, посилання на документи які заміняє тощо. Всі появи нових нормативних документів, зміни статусу існуючого документа (відміни, зміни) або зміни інформації про нього постійно відслідковуються та відображаються в нормативній базі.

 

 

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Copyright © 2006-2017 НВО "Норматив". All rights reserved.