(044) 537-1589

 ГОЛОВНА  БУДІВНИЦТВО  БУДЛIЦЕНЗIЯ  ОХОРОНА ПРАЦІ  САНЕПІДНАГЛЯД  ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА  ПЕРСОНАЛЬНИЙ  ПОШУК
 

Ліцензійна угода по використанню «Норматив pro»

 

Цей Ліцензійна угода є юридично обов'язковою угодою Сторін, яка регулює правові аспекти використання професійною нормативно правової бібліотеки «Норматив pro» (далі «Норматив pro»)

 

Авторські майнові права на програмне «Норматив pro» і на нормативну базу регулюються і охороняються відповідно до законодавства України і відповідних міжнародних актів.

 

Під постачанням (продажем) «Норматив pro» мається на увазі юридична передача користувачеві від власника авторських майнових прав (розробника) ліцензії на використання програмного продукту і бази даних, а не продаж програмного коду або повних прав на них.

 

Користувач не може в комерційних цілях або безкоштовно поширювати, копіювати або передавати третім особам програмне забезпечення (або частина його) і нормативну базу «Норматив pro» (мулі її частина), якщо інше не оформлене письмовими договірними відносинами з розробником

 

Користувач не може декомпілювати, дизасемблювати, вивчати код програми іншими способами або змінювати програмне забезпечення «Норматив pro»

 

Сторони самостійно приймають всі заходи для заощадження конфіденційної інформації, пов'язаної з використанням «Норматив pro».

 

Користувач має право використовувати інфоормацию, отриману в результаті використання «Норматив pro» як довідковий ресурс для інформаційного забезпечення тільки своєї діяльності або власних некомерційних потреб.

 

Не допускається приміщення інформації, отриманої в результаті використання «Норматив pro» в яких або програмні засоби, бази даних або видання (у тч. друкарські і електронні) з метою подальшого розповсюдження (на комерційній або некомерційній основі), а також передача вказаній інформації третім особам.

 

Користувач має право користуватися «Норматив pro» на вказаній в договорі кількості комп'ютерів (робочих місць). Якщо кількість не вказана в договорі явно, мається на увазі використання «Норматив pro» з одного комп'ютера. Кількість робочих місць «Норматив pro» може бути збільшене, що повинне бути зафіксоване у відповідному договорі.

 

При використанні «Норматив pro» не мається на увазі його повна достатність для конкретного застосування користувачем. Вся відповідальність і ризики, пов'язані з використанням «Норматив pro» і використанням вказаної інформації, лежить на користувачі.

 

У відповідність із законодавством України, електронні документи не можуть мати статусу "офіційних", і, відповідно є довідковими матеріалами, навіть якщо інше помилково вказане в тексті документа.

 

Використання «Норматив pro» є фактичним визнанням даної угоди Сторонами.

 

  

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Copyright © 2006-2017 НВО "Норматив". All rights reserved.