(044) 537-1589

 ГОЛОВНА  БУДІВНИЦТВО  БУДЛIЦЕНЗIЯ  ОХОРОНА ПРАЦІ  САНЕПІДНАГЛЯД  ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА  ПЕРСОНАЛЬНИЙ  ПОШУК
 

Програмно-інформаційний комплекс «Професійна нормативно-правова бібліотека «Норматив pro»
Стаття в журналі "Будівництво України" №9 2007 року

 

 

Журнал "Будівництво України" №9 2007 року (титульна стор.)

 

 

 

стор. 23

 

 

Програмно-інформаційній комплекс "Норматив pro " є високотехнологічним комплексним рішенням щодо забезпечення нормативною, законодавчою і довідковою документацією державних органів і суб'єктів господарювання всіх форм власності.

 

Основними напрямами нормативного забезпечення є "Норматив pro - будівництво", "Норматив pro - охорона праці", "Норматив pro - санітарно-епідеміологічний нагляд" і "Норматив pro - пожежна безпека". Кожен розділ (кожна нормативна база) є ретельно структурованою професійною підбіркою документів, що використовуються у відповідній галузі. Комплекний підхід до формування нормативних баз різних (але взаємопов'язаних між собою) інформаційних напрямів дає можливість найповніше, найбільш самодостатньо та грамотно представити кожен окремий вид діяльності.

 

"Норматив - будівництво", як лідер нормативного забезпечення в Україні, має найбільш повну та структуровану галузеву базу нормативних документів з організації, проектування, технологій будівництва тощо, кошторисних норм та ціноутворення у будівництві, будівельних матеріалів і їх виробництва, загальновживаних документів, які можуть бути корисними для будівельної галузі: від законів, державних норм і стандартів - до листів та роз'яснень.

 

Використання професійної нормативно-правової бібліотеки "Норматив pro" рекомендовано листом Міністерства будівництва, архітектури і житлово-комунального господарства України № 11/9-500 від 28.04.2007р.

 

На "Норматив pro" отриманий позитивний висновок від секції з питань технічного регулювання у будівництві науково-технічної ради Мінбуду.

 

Впровадження електронної нормативної бази серед суб'єктів підприємництва, підприємств, установ і організацій рекомендоване органами державного нагляду листом Держпромгірнаг-ляду № 03/3638 від 12.07.2006 р.

 

Програмне забезпечення та нормативні бази (у т. ч. і база будівництва) розроблені науковим колективом НВПП "ІНТЕРУКРАЇНА-софт". Права на "Норматив pro" та на кожну з нормативних баз підтверджені відповідними окремими державними авторськими свідоцтвами, що забезпечує повну "ліцензійну чистоту" всього комплексу, а не тільки самої програми.

 

Згідно з ціновою політикою розробника використання "Норматив pro" є набагато вигіднішим, ніж функціонування аналогів від інших виробників.

 

 

© Будівництво України, 2007, № 9

 

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Copyright © 2006-2017 НВО "Норматив". All rights reserved.