(044) 537-1589

 ГОЛОВНА  БУДІВНИЦТВО  БУДЛIЦЕНЗIЯ  ОХОРОНА ПРАЦІ  САНЕПІДНАГЛЯД  ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА  ПЕРСОНАЛЬНИЙ  ПОШУК

 

 

«НОРМАТИВ™ PRO» рекомендований для нормативного забезпечення закладів держсанепідслужби МОЗ України, інших установ та організацій, зокрема суб'єктів підприємницької діяльності, які у межах своєї компетенції повинні виконувати вимоги санітарного законодавства листом Центральної СЕС № 03/921 від 06.05.08.

 

 

 

«База даних нормативної, законодавчої і довідкової документації з санітарно - епідеміологічного нагляду» є зареєстрованим об'єктом авторського права.

 

 

 

Нормативний розділ «Санітарно - епідеміологічний нагляд»

Нормативна база розділу «Санепіднагляд» електронної бібліотеки «Норматив pro» є найбільш повним зібранням нормативних документів, що діють в Україні та мають відношення до питань санітарно-епідеміологічного нагляду.

 

У переліку документів - закони, нормативи, в тому числі (СанПіН, ДСанПіН, ДСН, СН, ГОСТ, ДСТУ тощо), стандарти, включаючи діючі радянські ГОСТ і ОСТ стандарти, офіційні роз’яснення листи, накази та багато інших нормативних документів.

 

До нормативної бази додані нормативні документи інших міністерств та установ, що суміжні з тематикою розділу та сприяють найповнішому розкриттю питання. Нормативна база структурована кількома авторськими класифікатороми.

 

Кожний документ з бази «Норматив pro» крім тексту, містить розширену інформацію. Публікуються всі відомости про документ, включаючи реквізіти прийняття, затвердження, історію, коментарі, зміни, відміни, перехресні посилання на документи та з них, інформація про наявність в офіційних переліках та реєстрах, посилання на документи які заміняє тощо. Всі появи нових нормативних документів, зміни статусу існуючого документа (відміни, зміни) або зміни інформації про нього постійно відслідковуються та відображаються в нормативній базі.

 

Каталог нормативних документів України з санітарно-епідеміологічного нагляду

 

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Copyright © 2006-2017 НВО "Норматив". All rights reserved.