(044) 537-1589

 ГОЛОВНА  БУДІВНИЦТВО  БУДЛIЦЕНЗIЯ  ОХОРОНА ПРАЦІ  САНЕПІДНАГЛЯД  ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА  ПЕРСОНАЛЬНИЙ  ПОШУК
 

Можливості програмного забезпечення «НОРМАТИВ™ PRO»

Локальна версія «НОРМАТИВ™ PRO»
Одне робоче місце установлюється на один комп'ютер. Версія потребує активації (програма активується відповідним кодом, який надається користувачу).
 • Повна інформація про документ

  Кожен документ має картку реквізитів, в якій відбивається повна інформація про документ, включаючи розробника документа, наявність в офіційних переліках документів, заміни, відміни, документи що відміняють документ, документи, які замінені, посилання на супутні документи або такі документи, що мають відношення, коментарі укладачів банку нормативів.

   

 • Перехресні посилання

  На кожен документ є список документів, на які він посилається. Також наводиться перелік документів, які посилаються на активний документ.

   

 • Класифікації нормативних документів

  Програмне забезпечення підтримує більше десяти різних динамічних класифікаторів (каталогів) документів.

  Наприклад, кожен норматив може бути класифікований за типом документа, по приналежності до галузі або до розділу галузі, або до різних розділів різних галузей одночасно, класифікований по КВЕД і т.п.
  Мережева версія «НОРМАТИВ™ PRO»
  Сервер
  Сервер випускається у двох варіантах: на 16 та на 96 одночасних підключень.
  Сервер потребує активації (програма активується відповідним кодом, який надається користувачу).
  В настройках можна активувати опцію автоматичнго запуску та поміщення в tray при вмиканні комп'ютера.
  Основний протокол - TCP/IP, порт - 6000 (номер порта можна змінити в настройках). Для автовизначення клієнтами IP адреси Серверу використовується UDP протокол (випадковий порт), але передбачена можливість ручної настройки IP адреси.
   
  Кліент
  По функціональності Кліент ідентичний локальній версії.
  Кліент не потребує активації.
  Для настроювання Клієнта (після інсталяції) потрібно ввести IP адресу Серверу. Визначення адреси може бути проведене автоматично. Для цього повинні бути відкриті всі UDP порти для комп'ютерів Клієнта і Сервера

   

 • Свої документи, або вмонтований Адміністративний модуль

  Функціональністю програмного комплексу «Норматив pro» передбачає можливість введення (редагування і видалення) власних документів.

  Це вельми зручна опція, оскільки свої документи знаходяться в базі, каталогізовані по класифікаторах і беруть участь в загальному пошуку.

   

 • Пошуковий модуль

  Підтримується три види пошуку: "строга відповідність фразі", "наявність одного із слів запиту", "присутність всіх слів запиту".

  Практика і дослідження показали, що подібної функціональності цілком достатньо, що б знайти потрібну інформацію з максимальною зручністю.

  Також, для зручності роботи, результати пошуку зберігаються далі, якщо Ви працюєте з Каталогом або з Вибраними документами.

   

 • Вибрані документи

  Як правило, фахівець безпосередньо працює не зі всіма тисячами нормативів, а з якимось певним набором документів. У зв'язку з цим, програмне забезпечення «Норматив pro» містить модуль вибраних документів. Будь-який документ може бути помещен/убран в "Вибрані" і з ним можна працювати окремо від всього списку нормативів або результатів пошукового запиту.

  "Вибране" має структуру папок з владеннями, що дає можливість формувати свої списки по різних областях діяльності.

   

 • Передвстановлені фільтри

  Підтримується різні види фільтрів: "всі документи", що "тільки діють", "тільки з текстами", "тільки відмінений", "офіційний перелік тих, що діють в будівництві", "реєстр нормативних актів з охорони праці".

  При установці відповідного фільтру робота системи буде проводиться тільки з нормативами, що відповідають умові.

  Наявність різних документів (недіючих, без текстів) необхідна для впорядковування банку даних нормативів. Навіть відмінені документи мають значний попит для судових слухань або для інформації.
  Конфігурація комп'ютера, що рекомендується:
  • Процесор з тактовою частотою 1-3ГГц або вище
  • Об'єм жорсткого диска 500Мб - 4Гб (об'єм диска необхідний для зберігання текстів нормативних документів і залежить від встановлених розділів документації)
  • Об'єм оперативної пам'яті 256Мб і більше
  • DVD привід (для інсталяції, при роботі привід не використовується)
  • Операційна система Windows XP або Windows Vista
  • Стандартне програмне забезпечення користувача: MS Word, MS Internet Explorer, Notepad, Acrobat reader (безкоштовно розповсюджується). Можливе використання аналогів від інших виробників. Апаратна і програмна підтримка локальної мережі (тільки для мережевої версії)
  «НОРМАТИВ™ PRO» функціонуватиме і на раніших моделях комп'ютерів, але може знижуватися комфортність роботи пов'язана з деяким уповільненням

   

 • Підтримка української та російської мови

  Окремі настройки не тільки мови оболонки, але і мови каталогів (класифікаторів) документів.

   

 • Інформація користувача - загальна та персональна

  Користувач «Норматив pro» має можливість отримувати через програмне забезпечення різні повідомлення як загального, так і персонального призначення.

   

 • Оновлення програмного забезпечення та бази нормативів

  Щодня в нормативну базу додається значна кількість нових документів і змін, змінюється інформація про документи, що вже є в наявності.

  В «Норматив pro» передбачена можливість постійної актуалізації програмного забезпечення і нормативної бази як за допомогою Інтернету так і на CD (DVD) дисках.

  Процес управління интернет-синхронізацією або оновлення через диск виглядає як натиснення однієї кнопки, і настільки простий, що не вимагає спеціального опису.

    

 •   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   
  Copyright © 2006-2017 НВО "Норматив". All rights reserved.